Video Poker Türleri

Video poker türleri

Piyasada çok sayıda video poker sürümü var ve her zaman yeni oyunlar piyasaya sürülüyor. Bununla birlikte, aşağıdakiler en popüler seçenekler olmaya devam etmektedir ve çevrimiçi, kara tabanlı casinolarda bulunma olasılığı en yüksek olanlardır. Sizler için listelediğimiz bu vide poker türlerini tipobet yeni giriş adresi sayesinde dilediğiniz zaman bilgisayar veya mobil cihazınızdan oynayabilirsiniz.

Jacks or Better Poker

Oyunun en yaygın versiyonu, oyuncunun bir ödeme almak için bir çift Jack veya daha fazlasına ihtiyacı olduğu gerçeğinden adını alıyor. Oyun (doğru ödeme tablosuyla), en uygun stratejiyi kullanan oyunculara beklenen% 99,54’lük bir getiri sunar.

Bonus Poker

Bu makine, çeşitli dörtlü eller için bonus ödemeler sunar. Oyunun tam ücretli sürümü 8/5 ve beklenen getiri %99.17 oranındadır. Jacks or Better ile birlikte, bu video pokerin en popüler versiyonlarından biridir.

Joker Poker

Herhangi bir para almak için bir çift Kral veya daha iyisi ile bir el inşa etmeniz gerekir. Oyunda joker olarak hizmet ettiği için Joker’den yardım alacaksınız. Temel stratejiyi öğrenip uygulayabiliyorsanız, ortalama %100,64’lük bir getiri beklemelisiniz.

Çift Bonus Poker

Çoğu video poker oyununda olduğu gibi, oyuncunun ödeme alabilmesi için bir çift Vale veya daha iyisine ihtiyacı vardır. Bununla birlikte, en büyük ödeme, türünün tek örneğidir. Oyunun tam ücretli sürümü 10/7 ve stratejiyi kullanan oyuncular için beklenen getiri % 100.17 oranındadır.

Double Double Bonus Poker

Bu oyunun tam ödeme sürümü 10/6 olmasına rağmen, önceki girişe çok benziyor. Temel stratejiyi kullanan herkes için beklenen ortalama getiri % 100.07’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir