Amazing Aztecs Slot Oyunu

Amazing Aztecs slot oyunu

Amazing Aztecs slot oyunu, sizleri Aztek uygarlığına geri götürüyor. 5×3 yuvasının 243 yolu ile ilgi çekici grafikleri vardır. Ama bu oyun sana hitap ediyor mu ? Gelin Amazing Aztecs slot oyunu incelememizde buna siz karar verin.

Microgaming firmasından yeni slot oyunu : Amazing Aztecs

Amazing Aztecs, Aztek uygarlığına sahip 5 × 3 ızgaralı bir slottur. Microgaming ve Just For The Win tarafından sunulan bu oyun, ilgi çekici animasyonları ve canlı simgeleriyle sizi büyüleyecek. Zamanda geri dönmenin havasını hissedeceksiniz. Amazing Aztecs modern ve geçmişten görseler ile hoş grafikleri birleştiriyor. Buna ek olarak, oyun kazanmak için sizlere 243 yol sunuyor. Ancak, oyun Wild veya Scatter sembolleri, ücretsiz döndürme gibi özellikler sunmamaktadır.

Slot oyunu eski yeşilimsi bir mağarada yer almaktadır. Makaralar, bir kombinasyon olduğunda beyaz ışıkları serbest bırakan iki yeşil ejderha ile çerçevelenir. Diğer slot oyunlarının aksine, Amazing Aztecs basit bir arka plana sahiptir. Alanın sadeliğine rağmen, animasyon sizi eğlendirecek kadar ilgi çekici. Bu arada, makara sembolleri Aztek medeniyeti ile ilgili olağandışı logolardır. Ayrıca Prenses, Şef, Şaman ve Avcı olan yuvanın ana karakterlerini de bulacaksınız.

Bu karakterler, oyunun yüksek ücretli simgeleridir. Şef, benzersiz bir kombinasyon oluşturduğunda kazancınızı 8 kata kadar çoğaltabilir. Ancak makaralardaki tüm simgeler arasında, Amazing Aztec logosunu not etmelisiniz, çünkü kazancınızın 10 katını ödüllendirebilir.

Amazing Aztecs Nasıl Oynanır ?

Soldan sağa ödeme yapan 243 ödeme çizgisi, beş makaraya ve üç sıraya sahiptir. Ödeme çizgileri sabit olmasına rağmen, bahsinizi 0.10 ile 100 jeton arasında ayarlayabilirsiniz. Oyun aynı zamanda makaraların dönmesini hızlandıran bir Hızlı Döndürme seçeneği de sunuyor. Ayrıca oyunda, makaraların otomatik olarak 100 kata kadar dönmesini sağlayan bir Otomatik Oynatma özelliği vardır.

Wilds veya Scatters’a sahip olmaması tek eksik yönü diyebiliriz. Sadece temel oyuna ve Yeniden Dönüş’e güvenebilirsiniz. Yeniden Döndürme, her slot çevirmesi yaptığınızda etkinleştirilir. Kombinasyonun orta makarasındaki simge seçilir ve 2 × 2, 3 × 3 veya 4 × 4 bloğa genişler. Bu olduğunda, kazanan bir kombinasyon oluşturma şansınız daha yüksektir.

Just For The Win ve Microgaming’in Amazing Aztecs slot oyunu, Aztek uygarlığı sırasında sessiz bir yaşam sunuyor. Slot oyunu bir mağaranın düz bir arka planına ve canlı simgelere sahiptir. Ancak, oyunun çarpıcı animasyonunu kesinlikle beğeneceksiniz. Sizi bir süre meşgul edebilecek bir oyun arıyorsanız, Amazing Aztecs slot oyununu tipobet giriş adresinde deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir